Slovenská spoločnosť pre vedomie Krišnu - ISKCON, Hnutie Hare Krišna

Zakladateľ áčarya: Jeho Božská milosť A.C.Bhaktivedanta Swami Prabhupada

Vážené dámy a páni!

Prosím, dovoľte nám, aby sme vám poďakovali za pomoc, ktorú preukazujete prostredníctvom darovania 2% z daní. Vďaka vašej podpore môže naša spoločnost rozvinúť nielen dobročinné programy ako „Jedlo pre život“, pri ktorých rozdáváme jedlo pre sociálne slabé skupiny obyvateľstva, ale aj ďalšie charitatívne činnosti.

Projekty našej spoločnosti sú rozmanité. Môžete nás stretnúť na ulici a vidieť nás spievať alebo ponúkať knihy o duchovnom poznaní. Tí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o védskej filozofii a náuke prostredníctvom prednášok, môžu navštíviť naše centrá. Medzi naše hlavné činnosti patria ochrana zvierat, starostlivosť o duchovný rozvoj, snaha o znižovanie kriminality, rozdávanie jedla, odovzdávanie duchovného poznania a jeho aplikovanie v bežnom živote. Toto a mnoho iných činností predstavuje skutočnú pomoc ľudstvu, o ktorú sa snažíme v našej spoločnosti od jej založenia už niekoľko desaťročí po celom svete.

S vašou pomocou a vaším príspevkom 2% môžeme spoločne urobiť aj tu u nás na Slovensku veľké zmeny.

Ľudí na celom svete spájajú tieto myšlienky a zdieľajú takúto predstavu o lepšom živote, preto neváhajte a podporte náš projekt príspevkom 2% z vaších daní. Všetci ľudia chcú mier, a preto musia spolupracovať a vyvíjať úsilie nájsť cestu k tomuto spoločnému cieľu.

Naše údaje:

Obchodné meno(názov): Slovenská spoločnosť pre vedomie Krišnu-ISKCON, Hnutie Hare Krišna

Právna forma: Občianske združenie

IČO/SID: 34006281

Sídlo: Chorvátsky Grob-Čierna Voda, Hornodvorská 4, 900 25, Slovenská Republika

Ďakujeme

Prosím, myslite na nás aj v tomto roku!

Želáme Vám vytrvalosť, dobré zdravie, veľa radosti a sily vo všetkých Vašich aktivitách!

Hare Krišna!